Mobile menu
ponuka

Zvárač TIG absolvent

Krajina: Slovensko
Miesto výkonu: Nové Mesto nad Váhom
Nástup: Po úspešnom absolvovaní pracovnej skúšky
Náplň práce:

Pracovná ponuka je pre tých, ktorí majú certifikát len na zváranie TIG a majú záujem dorobiť si kurz na CO2. Tento kurz je možné absolvovať priamo vo firme, hneď pri nástupe.

Typ zmeny: Jednozmenná prevádzka
Požiadavky:
  • platné certifikáty ZK, 141
  • min. vzdelanie SŠ, SOU
  • potrebné si dopracovať kurz na CO2
Stravovanie: možnosť obedov, cena 3,50€-4,20€
Ubytovanie: Sprostredkujeme zabezpečenie ubytovania
Príspevok: Pri bydlisku vzdialenom viac ako 50 km príspevok 100 € na ubyt. e alebo dopravu, menej ako 50km-50€
Sadzba: 12€/nh
Benefity: Poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone povolania, vitamínový balíček 1xštvrťročne
Záučná doba: 1 týždeň ( max. 40h)
Typ pomeru: len Živnosť ( splatnosť 14 dní od doručenia)
Poznámka: Štruktúrovaný životopis a certifikáty: hr@scalibri.sk